تجلیل از مدیرعامل شرکت آکپا ایران به‌عنوان کارآفرین برتر استان آذربایجان‌شرقی

به گزارش روابط عمومی شرکت آکپا ایران استاندار آذربایجان شرقی، با بیان اینکه هر جا دولت‌ها در سرمایه‌گذاری مداخله کردند، موفق نشدند، گفت: دولت نمی‌تواند بنگاهداری کند و کارآفرینی، اشتغالزایی و تولید صنعتی، به‌طور قطع باید توسط بخش خصوصی انجام گیرد زیرا در غیر این صورت دچار اشتباهات متعددی خواهیم شد.

مجید خدابخش افزود: دولت نمی‌تواند واحدهای اقتصادی را مدیریت کند و بنده صدها نمونه از اشکالاتی که دولت در واحدهای اقتصادی ایجاد کرده را می‌‌توانم مثال بزنم.

همچنین جمشید تقی‌زاده در این مراسم اظهار داشت: ایجاد فرصت های شغلی زیاد تنها از طریق جذب سرمایه گذاری و ایجاد محدودیت در واردات میسر نخواهد بود بلکه باید در کنار آن ایجاد سریع شغل توسط واحدهای تولیدی در سطوح بالا نیز باید انجام شود.

وی با تأکید بر اینکه هدف کارآفرینی اشتعال‌آفرینی صرف نیست، بلکه کارآفرین دنبال یک حرکت جدید است، خاطرنشان کرد: کارآفرینی به دنبال ایجاد ارزش‌افزوده است و نقش ویژه ای در کسب و کار دارد.

در دوازدهمین دوره جشنواره کارآفرینان برتر استان آذربایجان شرقی، مجموعاً 9 نفر به‌عنوان کارآفرین برتر استانی، 5 نفر به‌عنوان کارآفرین شایسته و یک نفر به‌عنوان کارآفرین برجسته استانی انتخاب شدند، که در این مراسم از جناب آقای غلامرضا حکیمی، مدیرعامل شرکت آکپا ایران، به‌عنوان کارآفرین برتر، که در زمینه پروفیل‌های آلومینیوم اختصاصی و ترمال بریک در شهرک سرمایه‌گذاری خارجی فعال می‌باشند، تقدیر به‌عمل آمد.

غلامرضا حکیمی در گزارش پایانی این دوره، بیان داشت بیشترین دغدغه‌ای که در حال‌حاضر باتوجه به تغییر شرایط ارزی کشور داریم، بحث تأمین مواد اولیه از خارج از کشور است.

سه شنبه ۰۹-۰۵-۱۳۹۷
برچسب ها: