چرا صنایع آکپا ایران؟

گروه تولیدی آکپا ایران پس از 12 سال فعالیت موفق در تولید پروفیل های اختصاصی آلومینیوم و ترمال بریک، رنگ کاری به روش الکترواستاتیک، دکورال و آنادایزینگ با برند شناخته شده آکپا ایران با تلاشی شبانه‌روزی و طاقت ‌فرسا اما عزمی راسخ، یک یادگار جهانی را در صنعت پروفیل آلومینیوم ایران به ثبت رسانده است و با راه‌اندازی یکی از مدرن ترین واحدهای صنعتی در زمینه تولید پروفیل آلومینیوم در استان آذربایجانشرقی، تجربه نوینی را در میدان رقابت به ارمغان گذاشته‌ است.
در واقع شرکت آکپا ایران پس از تثبیت موقعیت خویش در صنعت پروفیل آلومینیوم ایران حالا مصمم است با ایجاد خطوط تولید بیشتر در تمامی فرآیندهای تولید شاهکاری از کیفیت جهانی را عرضه نماید.
تنوع محصولات و مقاطع پروفیل‌های آکپا ایران :
کافی است برای اطلاع از تنوع مقاطع پروفیل و دیگر محصولات شرکت آکپا ایران به سایت و کاتالوگ‌های درب و پنجره و کرتین وال نگاه کنید. در حال حاضر شرکت‌ آکپا ایران با بیش از 52 نوع سیستم و بالای 3000 نوع پروفیل آلومینیوم  که مدام قالب‌های جدید به خط تولید اضافه‌ می‌شود و با در نظر گرفتن سلایق مشتریان و نیاز بازار ایران و کشورهای همسایه این امکان وجود دارد تا قالب‌های اختصاصی و بر اساس آن پروفیل سفارش شده تولید گردد.
همکاری مستمر با تولید کنندگان درب و پنجره و نما :
داشتن روابط مستقیم و قابل اعتماد با سازندگان در و پنجره و نما، امکان ارائه بهترین خدمات پس از فروش را فراهم ساخته و بر آورده کردن نیازهای مشتریان و نیز حل مشکلات مشتریان را امکان پذیر ساخته است.
با عرضه انواع مختلف پروفیل های اختصاصی بنا بر نیاز های مشتریان و ارائه خدمات مشاوره و آموزشی در خصوص نصب و راه اندازی ماشین آلات و امکان بر قراری خدمات پشتیبانی برای مشتریان خاص نظیر نیروی  مقیم در محل.
دارا بودن طیف وسیع مشتریان با رضایتمندی کامل :
شرکت آکپا ایران با توجه به ارائه محصولات با کیفیت برتر و اکونومیک همراه با تحویل به موقع تقریبا در تمامی استان ها دارای نمایندگی و عاملیت فروش محصولات شرکت آکپا ایران می باشد که می تواند مرجعی برای دریافت باز خورد رضایتمندی مشتریان از ارائه محصولات باشد.

 

.