گریدبندی واحدهای تولیدی درب و پنجره با محصولات شرکت آکپا ایران

گریدبندی واحدهای تولیدی درب و پنجره با محصولات شرکت آکپا ایران

پنجشنبه ۰۵-۱۱-۱۳۹۶

گریدبندی واحدهای تولیدی با محصولات شرکت آکپا ایران

شرکت آکپا ایران با رعایت استانداردهای تولید پروفیل آلومینیم جهت حصول اطمینان مشتری از تولید درب پنجره با مشخصات فنی و تولیدی قابل قبول و الزامات مشتریان ، علاوه بر اینکه در ارتقای کیفیت محصولات خود با اتکاء به مشتری محوری و بهبود مداوم تلاش می نماید ، در راستای رضایت مندی مصرف کنندگان نیز اقدام به گرید بندی واحدهای تولیدی و اجرائی  با ارائه گواهینامه مهارتی اختصاصی شرکت آکپا ایران در زمینه تولید درب و پنجره و سیستم های نما بشرح ذیل نموده است.

این گواهی نامه بنابه درخواست واحد تولیدی و اجرائی ، پس از ارزیابی و سنجش که توسط کارشناسان شرکت بر اساس معیارهای ارزیابی شرکت آکپا ایران طبق چک لیست ارزیابی کارگاههای تولید به شماره F-MA-003 ، تخصص و تجربه ، قابیلت های نیروی انسانی ، امکانات فضای کارگاهی ، تجهیزات و دستگاههای تولیدی گرید بندی می شوند ، این گرید بندی در سه سطح A  ، B  و C به واحدهای تائید شده ارائه می گردد که در این گرید بندی ، گرید  A عالی و گرید B  خوب  و گرید C  متوسط را دارا می باشد.

تعاریف سطوح گریدبندی :

گریدA : شامل شرکت هایی است که توانائی طراحی ، تولید ، اجراء  و نصب انواع درب و پنجره و سیستم های نما را داشته و قابلیت اجرای پروژه های بزرگ صنعتی و تجاری و مسکونی  را دارا می باشد.

گرید B: شامل واحدهایی با مساحت کارگاهی مناسب با به کارگیری افراد متخصص و استفاده از دستگاههای تولیدی مناسب می باشد که قابلیت اجرای  پروژه های  متوسط تجاری و مسکونی را دارا می باشد.

گرید C : شامل واحدهایی با مساحت کارگاهی مناسب با به کارگیری افراد متخصص و استفاده از دستگاههای تولیدی که قابلیت اجرای پروژه های معمولی تجاری و  مسکونی را دارا می باشد.

برچسب ها: